Nowoczesne telewizory w usługach hotelowych

Dzięki nowej technologii użytej w nowoczesnych telewizorach, goście hotelowi nie tylko mogą oglądać filmy i programy telewizyjne, ale również przesyłać treści i dane z urządzeń przenośnych, na duży ekran. Zapewniając przy tym, świetny obraz i oszczędność energii.

Telewizor hotelowy cyfrowym portierem

telewizory hoteloweObecne na rynku telewizory hotelowe, stanowią scentralizowane narzędzie do zarządzania treścią, dzięki któremu możemy konfigurować całą teletechniczną infrastrukturę hotelu. Pozwala na przekształcenie telewizora w cyfrowego portiera, który zaspokoi indywidualne potrzeby gości. Zmniejsza przy tym, zużycie energii oraz koszty obsługi, scalając wiele systemów w jedną platformę. Wymagania gości hotelowych są bardzo zróżnicowane, oczekują takiego samego, a czasem nawet większego komfortu niż mają go w domu. Zastosowane rozwiązania, umożliwiają zdalne zarządzanie, zapewniając gościom spersonalizowane wrażenia, a jednocześnie poprawiają wydajność operacyjną. Systemy oferują łatwy dostęp do szerokiej gamy informacji i usług. W zależności od infrastruktury teletechnicznej, usługi mogą dotyczyć informacji o rozliczeniach, informacji lotniczych, ustawieniach językowych, budzik, pogoda i inne. Dodatkowo, udostępniają funkcje zarządzania kanałami, w tym interaktywne przewodniki, oraz możliwość połączenia urządzeń przenośnych z ekranem w pomieszczeniu. Lista usług, z jakich goście hotelowi mogą korzystać jest bardzo długa, dzięki temu hotel nie tylko oszczędza na obsłudze personalnej, ale również może zwiększyć swoje przychody.

Możliwości wykorzystania telewizorów jest bardzo obszerna, należy jednak pamiętać o dobrze przemyślanym wyborze odpowiedniego sprzętu, który będzie adekwatny do poziomu usług świadczonych w naszym obiekcie hotelowym. Odpowiedni dobrany system będzie nie tylko ułatwiał pracę, ale przede wszystkim przyciągał coraz więcej klientów.