Flota samochodów firmowych

Pozytywnym atutem zamożności każdej firmy jest samochód. I to jak najlepszej marki. Czym więcej aut na firmowym parkingu, tym wrażenie zamożności i wiarygodności firmy jest większe. Szczególnie – samochód szefa powinien sprawiać odpowiednie wrażenie, ponieważ to od niego mogą zależeć intratne kontrakty.

Dlaczego to samochód ma decydować o kontraktach firmy? 

wynajem długoterminowy samochodów dla firm w KrakowieMoże nie bezpośrednio, ale pośrednio na pewno auto szefa może mieć wpływ na ewentualne zyski całej firmy. Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy szef dużej firmy podjeżdża na spotkanie biznesowe starym, zdezelowanym samochodem. Jeśli taką sytuację zaobserwują kontrahenci, czy ich zaufanie do strony przeciwnej wzrośnie, czy zmaleje? Od dawna to właśnie jakość samochodu określa granice zamożności i wiarygodności. Oczywiście, zdarzają się ekscentrycy (mogą przyjechać na takie spotkanie np. na rowerze), jednak taki ekscentryzm również jest mało wiarygodny w stabilizacji biznesowej. Ale co zrobić, kiedy szefa po prostu nie stać na luksusowe auto? W takiej sytuacji może postarać się dowiedzieć, gdzie jest wynajem długoterminowy samochodów dla firm w Krakowie – jeśli oczywiście jego firma znajduje się w tym mieście, lub nawet w niedalekich miejscowościach od niego. Aby firma mogła dobrze prosperować, jej wizerunek jest bardzo ważny. Ale nie tylko samochody osobowe można wynajmować. Może to być też cała, firmowa flota, na której dana firma po prostu zarabia. Czasami zakup samochodu na własność po prostu się nie opłaca.

Jest wiele możliwości zdobycia samochodu na cele firmowe. Można go np. zakupić, a jeśli nie ma się gotówki, można wziąć kredyt, lub leasing (specjalny produkt finansowy dla firm właśnie). Jednak najwłaściwszym i najtańszym „ruchem” będzie wynajem (długoterminowy) samochodu na firmę.