Przeglądy samochodów z sosnowieckiej wypożyczalni

 

W mojej stacji diagnostycznej od jakiegoś już czasu nie przyjmuję żadnych samochodów w pewnym konkretnym okresie w roku. Są to dni, w których mam ręce pełne roboty przez zlecenie z wypożyczalni aut. Wszystkie ich samochody są sprawdzane naraz, a ja muszę wychwycić wszystkie ich usterki.

Samochody z wypożyczalni w mojej stacji diagnostycznej

Wypożyczalnia samochodów z SosnowcaUstalili sobie cztery dni, podczas których robią przeglądy wszystkim samochodom. Twierdzą, że upilnowanie losowych dat przy tak dużej flocie bywa naprawdę problematyczne. Dodatkowo jest to czas, kiedy spośród wszystkich miesięcy mają najwięcej zysków, dlatego chcą od razu ponaprawiać wszystkie usterki, które mogłyby negatywnie odbijać się na komforcie jazdy w przyszłości. Jest to bardzo porządna wypożyczalnia samochodów z Sosnowca, co widać po stanie, w jakim utrzymują swoje samochody. Nie ignorują nawet prostych i nieznacznych usterek, które na spokojnie mogłyby poczekać z naprawą. Twierdzą oni, że czym prędzej naprawią wszystko, co da się naprawić tym lepiej będzie się jeździło klientom ich samochodami. Jest to naprawdę godne pochwały nastawienie. Procentuje to jednak w momencie, w którym zadowoleni klienci wracają po raz kolejny do tej samej firmy, by wypożyczyć te same samochody. Wypożyczalnia samochodów z Sosnowca kładzie też duży nacisk na to, bym nie pomijał dosłownie żadnej usterki, nie wyłączając miejsc, których standardowo się nie sprawdza. Muszę zatem przy okazji sprawdzić też działanie radia i anten czy też rolet w bagażniku.

Praca z takimi ludźmi jest bardzo miłym doświadczeniem. Fajnie jest widzieć, że nie jest się jedyną osobą dbającą o każdy detal i szczegół podczas wykonywania swojej pracy. Staram się jak mogę, by zadowolić każdego klienta – oni należą do najbardziej wymagających.