Renowacja skóry samochodowej przed sprzedażą auta

Gdy sprzedawałem swój samochód wiedziałem, co będzie największym problemem podczas rozmów z potencjalnymi kupcami. Od jakiegoś już czasu skóra w samochodzie nadawała się do porządnej renowacji. Stwierdziłem, że lepiej na tym wyjdę, jeśli zrobię to przed sprzedażą.

Pojechałem więc do zakładu zajmującego się renowacją skór samochodowych

renowacja skóry samochodowej w ŁodziOczywiście zaraz gdy pomyślałem o tym by to zrobić sprawdziłem w Internecie jakich cen mogę się spodziewać. W końcu gdyby było to mocno drogie, byłoby z mojej perspektywy zupełnie nieopłacalne. Okazało się jednak, że renowacja skóry samochodowej w Łodzi to naprawdę niskie koszty. Znacznie korzystniejsze było dla mnie załatwienie tej sprawy teraz, niż użeranie się z ludźmi, którzy wymuszaliby przez to upusty cenowe. Słyszałem już w głowie te głosy mówiące – skóra do renowacji, to by się przydało, żeby pan z tysiąc złotych opuścił. Na szczęście wiedziałem ile kosztuje renowacja skór i mogłem uniknąć tego rodzaju rozmów przy sprzedaży. Ostatecznie okazało się, że ta renowacja wyszła mi na dobre – nie zamierzałem zbytnio schodzić z ceny auta, a poza skórami nie było w nim niczego, do czego można byłoby się przyczepić. Sprzedawałem samochód w tak idealnym stanie, że trochę było mi nawet żal. Przemawiał jednak przeze mnie tylko sentyment – w końcu posiadałem już wówczas znacznie nowszy, większy i wygodniejszy samochód. Wiedziałem, że muszę zrobić to co miałem do zrobienia – nie było mnie stać na opłacanie ubezpieczenia do dwóch samochodów. Choć było mi szkoda – po renowacji skór stare auto musiało zostać sprzedane.

Kupujący okazał się być bardzo miłym człowiekiem. Był pasjonatem tej marki i zapewnił mnie, że auto będzie jeździło jeszcze długo. Dobrze mi się tego słuchało – perspektywa, w której auto miałoby pójść na części była dla mnie bardzo bolesna.