Produkcja tekturowych opakować zmieni życie wielu osobom

W starej hali, która przez lata straszyła na obrzeżach naszej miejscowości, powstała teraz nowa firma. Hala zmieniła się nie do poznania, gdyż zagraniczny inwestor zadbał o odpowiedni wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Zapowiada się na to, że nasze senne miasteczko odżyje, a większość mieszkańców zyska dobrze płatną pracę.

Producent kartonowych opakowań otworzył oddział w Polsce

produkcja opakowań tekturowych do żywnościFirma powstała w starej hali większość kapitału ma z Holandii. Stamtąd też pochodzi właściciel. Spytany, dlaczego jako miejsce do produkcji wybrał właśnie nasz kraj, odpowiada, że to ze względów sentymentalnych. jego dziadkowie byli bowiem Polakami. Głównym zadaniem przedsiębiorstwa jest produkcja opakowań tekturowych do żywności, które rozprowadzone są na cały świat. Firma współpracuje bowiem z największymi markami branży żywieniowej, a miesięczne zamówienia opiewają na miliony złotych. Z racji tak ogromnej ilości zamówień, w naszej miejscowości powstała jedna z największych hal produkcyjnych w Europie. Zatrudnionych ma być blisko trzy tysiące pracowników, co jest dokładnie połową ilości mieszkańców w naszym miasteczku. Wszyscy więc zacierają ręce. Tym bardziej, że właściciel zapowiedział, iż zarobki będą jednymi z największych w kraju, a dodatkowo przewidziane są ponadprogramowe atrakcje dla pracowników. Mają oni między innymi dostać pakiet darmowych szkoleń z zakresu chociażby języków obcych. Kadry zarządzające natomiast na razie będą składały się ze starych pracowników, aby z czasem zostały wyłonione spośród najbardziej wyróżniających się osób, pracujących na produkcji.

Nowo otwarta hala produkcyjna wywołała w naszym mieście ogromny entuzjazm. Holenderski inwestor otworzył tutejszym mieszkańcom nowe możliwości. Produkcja opakowań z kartonu może się okazać dla dużej ilości osób przepustką do lepszego życia.