Pomiechówek i tamtejsze kajaki

Moi koledzy zawsze lubili aktywny wypoczynek, a ja mimo że jestem raczej leniuchem, chętnie się z nimi wybieram na ich eskapady, w ramach odskoczni od monotonii nudnej pracy i siedzącego trybu życia. W tym roku chłopaki zdecydowali, że na majówkę wybierzemy się na spływ kajakowy na mazury.

Spływ kajakowy w Pomiechówku

kajaki w PomiechówkuW maju zawsze jest tłoczno zarówno na drogach jaki i we wszystkich możliwych do wyobrażenia miejscach, które w jakikolwiek, najmniejszy nawet sposób, związane są z turystyką. Nie inaczej było w naszym przypadku, a co za tym idzie trzeba było wziąć na to poprawkę w planach i wyjechać odpowiednio wcześnie. Sztuka ta udała nam się i na miejscu byliśmy zgodnie z zamierzeniami. Następnego dnia po zakwaterowaniu z naszym domku mieliśmy do wykonania najważniejszą czynność, mianowicie musieliśmy zamówić kajaki w Pomiechówku, bez tego cała wyprawa wzięłaby w łeb. Miejscowość była przepiękna i bardzo mi się w niej spodobało, postanowiłem odwiedzić ją jeszcze kiedyś przy okazji. Same kajaki okazały się naprawdę wysokiej jakości i zdecydowanie byłem miło zaskoczony poziomem ich wykonania i profesjonalizmem ludzi z firmy je wynajmującej. Naprawdę nie myślałem, iż może mnie spotkać tak miłe zaskoczenie, w tak nieoczekiwanych okolicznościach. Sama wyprawa odbyła się dnia następnego i okazała się niebywałym sukcesem, każdy bawi się wyśmienicie, mimo zmęczenia jakie nas dopadło wieczorem. Przeżycie było wspaniałe, a jego wspomnienie pozostanie w mej pamięci po wsze czasy i będzie co opowiadać.  

Jak widać majówka może być naprawdę miło i udaną wyprawą, szczególnie jeżeli w miejscowości takiej jak Pomiechówek spotka was tak miłe przyjęcie jak nas i otrzymacie tak wspaniałą pomoc jak my otrzymaliśmy kajaki, zdecydowanie polecam to miasto i wszelakie jego okolice, szczególnie rzeki.