Auto do ślubu jakie wybrać rybnik

Jeśli planujecie wesele i szukaliście już auta na ślub zapewne wiecie, że po wpisaniu hasła ,,samochód na wesele” wyskakuje niezliczona ilość wyników na różnych portalach. Jakie wybrać? To zależny od wielu czynników.

Jakie auto wybrać do ślubu?

Auto do ślubuNiestety, pierwszym z nich jest cena. Organizacja wesela jest bardzo droga, często sięga nawet kilkunastu tysięcy, tak więc każda oszczędność jest pożądana. Co prawda, wynajem auta na ślub to zwykle koszt około kilkuset złotych, to zawsze lepiej jest mieć te kilkaset złotych w kieszeni lub wydać je np. na zaproszenia lub dekoracje kościoła. Z tego względu zanim podejmiemy decyzję o wynajmie samochodu warto zastanowić się, czy naprawdę jest ono potrzebne? Czy nasze auto wygląda aż tak źle? A może ktoś z rodziny czy znajomych posiada samochód, który by nam odpowiadał? Drugim kryterium wyboru samochód do ślubu śląsk jest jego typ i wygląd. Możemy wybrać zwykły samochód osobowy, samochód sportowy, czy samochód zabytkowy w wersji retro. Jeśli chcemy przeprowadzić sesję zdjęciowa w samochodzie lub obok niego stare samochody sprawdzą się nawet lepiej, bo są mniej tuzinkowe. Jeżeli w planach mamy zabranie ze sobą większej ilości osób np. druhen możemy wynająć limuzynę, w której na pewno wszyscy się pomieszczą. Trzecim kryterium wyboru jest osoba, która będzie prowadziła auto. Czy to będziemy my lub np. ojciec panny młodej? Czy może lepiej wynająć samochód z kierowcą? Kierowca jest dobrym rozwiązaniem jeśli wesele nie odbywa się w tym samym miejscu co nocleg. Państwo młodzi i goście na pewno będą zmęczeni, a profesjonalista odwiezie ich bezpiecznie na miejsce, szczególnie, że na weselu najprawdopodobniej znajdą się napoje wyskokowe. Czwartym kryterium są ozdoby, które chcemy umieścić na samochodzie (choć oczywiście nikt nas nie zmusza do ich zakładania).

Auto terenowe przystrojone drobnymi kwiatkami będzie wyglądało śmiesznie, podobnie jak elegancka limuzyna z kolorowymi balonikami.