Piękna nowa kuchnia

Remont kuchni był dla mnie ważnym wydarzeniem, bo marzyłam o nim bardzo długo. Moja kuchnia była już w złym stanie i właściwie nie podobała mi się początku, jak tylko kupiłam te mieszkanie. Dlatego też miałam bardzo wysokie oczekiwania i chciałam by moja kuchnia wyglądała po remoncie po prostu idealnie. Musiała być dopasowana do moich potrzeb.

Wybrałam nowoczesną kuchnię na zamówienie

kuchnia na zamówienie w KrakowiePrzede wszystkim, bardzo zależało mi na tym żeby w kuchni znalazły się meble na zamówienie, takie, które będą wyglądały dokładnie tak jak chcę. Wybrana przeze mnie kuchnia na zamówienie w Krakowie była dość kosztowna, ale zależało mi na tym żeby zrobić jeden ale za to porządny remont, na który nie będę w przyszłości żałować ani złotówki. Wiedziałam, że za dobrą jakość trzeba zapłacić. Przede wszystkim zależało mi na bardzo ozdobnych matowych, białych frontach. Chciałam też by w mojej kuchni znalazła się wyspa, na której będę mogła przygotowywać potrawy. Na początku chciałam żeby blaty w mojej kuchni były  czarne, jednakże podczas konsultacji ze stolarzem wybrałam jednak coś jaśniejszego. I cieszę się, że jednak postawiłam na oliwkowe blaty, bo prezentują się one bardzo dobrze. Ciemne blaty za bardzo obciążałyby całe wnętrze i kuchnia wyglądałaby zbyt przytłaczająco, a tego zdecydowanie bym nie chciała.

Stara kuchnia była miejscem, w którym nie bardzo lubiłam przebywać. Teraz natomiast moja kuchnia jest taka ładna, że mogłabym być w niej cały czas. Jestem naprawdę zadowolona z tego jak wyszedł remont i jak teraz wygląda moja kuchnia. Udało mi się ją urządzić w taki sposób żeby była bardzo przestronna ale też bardzo elegancka. Meble na zamówienie wyglądają niezwykle i są wykonane naprawdę solidnie i dokładnie. Cieszę się, że wybrałam meble na zamówienie.