Mam zamówić tkaninę poliestrową

 

Osobiście uważam, że jestem w firmie niezastąpiona. Niby mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ja się z tym nie zgodzę. Gdyby nie ja to wiele spraw nie udałoby się załatwić. Mam ogromne możliwości i potrafię wykonać każde zlecenie od szefa.

Dostawca miał duży wybór tkanin poliestrowych

tkaniny poliestroweSzef to już od razu do mnie przychodzi jak ma coś do załatwienia, ponieważ nie chce tracić czasu i wie, że ja na pewno wszystko zrobię. Tym razem kazał mi zamówić tkaniny poliestrowe z jakiegoś sprawdzonego miejsca. Wcześniej nigdy nie zamawialiśmy takich tkanin i nie miałam pojęcia do kogo się w tej sprawie odezwać. Musiałam znaleźć jakiś na prawdę dobry sklep, który sprzedaje tkaniny poliestrowe. Naturalnie w takiej sytuacji niezastąpiona okazała się wyszukiwarka internetowa. Tam znalazłam wszystkie sklepy, które oferują tkaniny poliestrowe i miałam z czego wybierać. Postanowiłam, że sprawdzę oceny kupujących, ponieważ dzięki temu można dość wiele dowiedzieć się na temat danego sklepu. Jeden przykuł szczególnie moją uwagę. Mieli tam tkaniny poliestrowe w każdym dostępnym kolorze i dość ciekawe ceny w porównaniu do innych. Zamierzałam więc zrobić zamówienie przez internet. To było tym bardziej wygodne, ponieważ w razie tkaniny poliestrowe nie będą nam odpowiadać to możemy je odesłać w ciągu czternastu dni nie podając przyczyny rezygnacji. Szefowi to odpowiadało i cieszył się, że w ciągu godziny załatwiłam ten temat. Ja też byłam zadowolona i czekałam na dostawę z tego sklepu. Ma być jutro.

Tkaniny, które zostały do nas dostarczone były doskonałej jakości. Szef to był pod wrażeniem, że takie dobre produkty dostał i przyznał, że na mnie to zawsze można polegać. Mam dostać awans na asystentkę zarządu. Odpowiada mi to jak najbardziej.