Reuzel pomada do włosów

Reuzel jest znaną firmą stworzoną przez barberów w Rotterdamie w Holandii. Słynna firma na swoim koncie ma wyprodukowane aż 4 pomady, które cieszą się swoją popularnością wśród mężczyzn chcących jak najlepiej zadbać o swoje włosy. Zwykle są one pakowane w niewielkich puszkach, na których widnieje logo marki, czyli dorodna świnia. Jak dokładnie należy korzystać z pomady i kiedy ją stosować?

Zastosowanie innowacyjnej pomady do włosów

reuzel pomadaKażdy szanujący się mężczyzna chce wyglądać jak najlepiej i codziennie pielęgnuje swoje włosy, aby były piękne, błyszczące i doskonale ułożone na głowie. Jednakże do tego nie wystarczy sam szampon, czy też woda. Do profesjonalnie ułożonych włosów będzie potrzebny specjalny specyfik, który je ułoży w taki sposób w jaki chcemy i utrwali naszą fryzurę na cały dzień. Takim właśnie produktem będzie Reuzel pomada do stylizacji włosów, której konsystencja przypomina gęstą galaretę. Jej zapach jest bardzo męski, słodki i intensywny, jednak nie da się precyzyjnie określić jaki dokładnie ma ona zapach. W składzie pomady możemy przede wszystkim znaleźć wodę, jak i inne dodatkowe substancję powierzchniowo czynne. Odpowiadają one głównie za usuwanie zanieczyszczeń ze skóry i włosów, odżywienie ich, utrzymanie ich wilgoci i zmiękczanie włosów dzięki czemu łatwiej jest je ułożyć. Pomada zawiera również różnorodne oleje, olejki, które odbudowują strukturę włosa i sprawiają, że są one gładsze i bardziej błyszczące. 

Sama aplikacja pomady jest bardzo łatwa i przyjemna oraz nie zajmuje nam dużo czasu. Należy nieco rozprowadzić ją na dłoniach i delikatnie wmasować we włosy jednocześnie tworząc naszą fryzurę. Resztę można ukształtować za pomocą grzebienia, który dokładnie rozczesze nasze włosy. Pomada bardzo dobrze trzyma fryzurę, a pojedyncze kosmyki nie sterczą nam na głowie.